Ana Sayfa » Oya Örnekleri / YAPIMI ZOR GÖSTERİŞLİ HAVLU KENARI MODELİ
0 Yorum 14,290 Görüntülenme 16 Aralık 2018

Yapımı Zor Gösterişli Havlu Kenarı Modeli

YAPIMI ZOR GÖSTERİŞLİ HAVLU KENARI MODELİ

Eviniz bereketli ve huzur dolu olsun bayanlar. Rabbim evinizden bereketi yüzünüzden gülümsemeyi hiç eksik eylemesin. Tığ işiyle harikalar yapılmaya devam ediliyor, 2019 havlu kenarı modelleri arasında yerini alacak, Yapımı Zor Gösterişli Havlu Kenarı Modelini sizlerin de görmenizi istedim, yapımı ne kadar zor ve meşakkatli olsa da, bitirdiğinizde buna değecek güzellikte bir havlu kenarı modeli olmuş.

Çeyizlik Havlu Kenarı

Havlu kenarı modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası 2019 Havlu Kenarı Modelleri içerisinde yerini almış, Yapımı Zor Gösterişli Havlu Kenarı Modeli Yapımında 4 renk ip kullanılmış, sizler yapacağınız havlunun içindeki renklere uygun olarak renkler seçerseniz, çok hoş olacaktır. Havlu kenarı modelimiz her ne kadar uğraştırıcı olsa da çok güzel görünen bir model, çeyizlik olarak harika olacaktır, şimdiden yapacak olan herkese kolay gelsin, mutlu ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Daha önceden sizlerle paylaştığım Havlu Kenarı Modelleri arasında yer alan, Kolay Güllü Çeyizlik Havlu Kenarı Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Nasıl Yapılır Zor Gösterişli Havlu Kenarı Modeli? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Yapımı Zor Gösterişli Havlu Kenarı Modeli Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com