Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Bebek Yelek Modelleri / YAPRAK AJURLU BEBEK YELEĞİ YAPILIŞI
0 Yorum 16,991 Görüntülenme 16 Ocak 2019

Yaprak Ajurlu Bebek Yeleği Yapılışı

YAPRAK AJURLU BEBEK YELEĞİ YAPILIŞI

Sağlıklı ve güzel günleriniz olsun hanımlar. Rabbim huzurunuzu ve sağlığınızı daim eylesin. Değişik ve güzel bebek yelek modelleri yapılıyor, 2019 bebek yelek modelleri arasında yerini alacak, Yaprak Ajurlu Bebek Yeleği Yapılışını sizlerin de görmenizi istedim, bebeklerinize çok yakışacak güzel bir model olmuş, kız veya erkek bebekler için yapabilirsiniz.

İki Şişle Bebek Yeleği Yapımı

Bebek yelek modelimiz Örgülerle Renklerin Dansı 2019 Bebek Yelek Modelleri içerisinde yerini almış, Yaprak Ajurlu Bebek Yeleği Yapılışında tek renk bebe yünü kullanılmış ve 4 numara şişle örülmüş, yaprak ajuru detaylarıyla çok güzel olmuş, iki şişle örmeyi biliyorsanız renklerini değiştirerek kız veya erkek bebekler için yapabilirsiniz. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, bebeklerimizin sağlıklı günlerde kullanmaları dileğiyle.

Ajurlu Bebek Yelek Modeli

Sizlerle önceden paylaştığım 2019 Bebek Yelek Modelleri arasında yer alan, Dikişsiz Heybeli Bebek Yeleği Yapımına da bir bakın derim.

Örgülerle Renklerin Dansı Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Yaprak Ajurlu Bebek Yeleği Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Yaprak Ajurlu Bebek Yeleği Yapılışı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com