Ana Sayfa » Oya Örnekleri / YAPRAKLAR ARASI RÜZGAR GÜLLERİ TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 10,891 Görüntülenme 10 Mart 2019

Yapraklar Arası Rüzgar Gülleri Tığ Oyası Yapımı

YAPRAKLAR ARASI RÜZGAR GÜLLERİ TIĞ OYASI YAPIMI

Bütün güzellikler daima sizlerle olsun hanımlar. Rabbim sizleri daima huzurlu eylesin. Değişik tığ oyası modelleri yapılıyor, yeni sezon oya modelleri arasında yerini alacak, Yapraklar Arası Rüzgar Gülleri Tığ Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, değişik ve güzel bir model olmuş, motifli modelleri seviyorsanız, bu model güzel bir alternatif olabilir.

Motifli Tığ Oyası Modeli

Tığ oyası modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası Yeni Sezon Oya Modelleri arasında yerini almış, Yapraklar Arası Rüzgar Gülleri Tığ Oyası Yapımında yapacağınız yazmanın içindeki renklere uygun olarak motifler yapılıyor, daha sonra yazma kenarına yaprak kısmı işlenirken motifler birleştiriliyor, iki motif arası 4 yaprak boşluk bırakılmış, dileyenler daha da fazla bırakabilirler, bu sizin zevkinize kalmış. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle daha önceden paylaştığım Yeni Sezon Oya Modelleri arasında yer alan, Çeyizlik Tığ Oyası Modeli Yapımına da bir göz atın derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Yapraklar Arası Rüzgar Gülleri Tığ Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Yapraklar Arası Rüzgar Gülleri Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com