Ana Sayfa » Oya Örnekleri / YAPRAKLAR ÜSTÜNDE PITIRCIKLAR TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 9,076 Görüntülenme 25 Ağustos 2018

Yapraklar Üstünde Pıtırcıklar Tığ Oyası Yapımı

YAPRAKLAR ÜSTÜNDE PITIRCIKLAR TIĞ OYASI YAPIMI

Gününüz huzurlu ve bereketli olsun bayanlar, Rabbim evinizden bereketi kalbinizden huzuru hiç eksik eylemesin. Daha yeni ve daha güzel modelleri sizlerle paylaşmaya devam ediyorum, güzel tığ oyası modelleri içerisinde yer alacak, değişik ve hoş görünen Yapraklar Üstünde Pıtırcıklar Tığ Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, farklı bir model olmuş, bu modeli isterseniz yazma kenarlarına veya mutfak havlusu kenarlarına yapabilirsiniz.

Pıtırcıklı Tığ Oyası Modeli

Tığ oyası modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası 2018 Oya Modelleri içerisinde yerini almış, Yapraklar Üzerinde Pıtırcıklar Oya Yapımında üç renk ip kullanılmış, sizler yapacağınız yazmanın içindeki renklere uygun renkler seçebilirsiniz veya tek renk yazmalara rengarenk de yaparak kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır, yapacak olan elleriniz hiç yorulmasın, kolay gelsin.

Sizlerle daha önceden paylaştığım Pıtırcıklı Oya Modelleri içerisinde yer alan, Sıralı Pıtırcık Tığ Oyası Yapımına da bir bakın derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Yapraklar Üstünde Pıtırcıklar Tığ Oyası Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Yapraklar Üstünde Pıtırcıklar Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com