Ana Sayfa » Oya Örnekleri / YAPRAKLI ÇİÇEKLER TIĞ OYASI YAPILIŞI
0 Yorum 9,008 Görüntülenme 19 Mart 2018

Yapraklı Çiçekler Tığ Oyası Yapılışı

YAPRAKLI ÇİÇEKLER TIĞ OYASI YAPILIŞI

Görünce çok beğendiğim, çok güzel görünen, Yapraklı Çiçekler Tığ Oyası Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, bu oya modelini yazma kenarlarına veya mutfak havlusu kenarlarına yaparak kullanabilirsiniz.

Yapraklı Çiçek Oyası

Yapraklı Çiçekler Tığ Oyası Yapılışında, en küçük serum halka kullanılmış. Yapımına serum halkanın etrafına işleyerek, çiçek motifiyle başlıyoruz, daha sonra yeşil kısımlarını yaparak yazma kenarımıza birleştiriyoruz. Çok hoş bir oya modeli olmuş, değişik ve farklı tığ oyası modeli arayanlar için güzel bir alternatif olabilir, yazma kenarlarına çok yakışacağı gibi mutfak havlusu kenarlarına da harika olacaktır. Tek renk yazmalara rengarenk yaparak kullanabilirsiniz, sizlerle her geçen gün daha yeni ve daha değişik tığ oyası modellerini paylaşmaya devam edeceğim, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Oya ve Dantel Dünyasına Yapraklı Çiçekler Tığ Oyası Yapılışı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Yapraklı Çiçekler Tığ Oyası Modeli

Yapraklı Çiçekler Tığ Oyası Yapılışı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com