Ana Sayfa » Oya Örnekleri / YAPRAKLI ÇİÇEKLİ ÇEYİZLİK HAVLU KENARI YAPIMI
1 Yorum 25,807 Görüntülenme 27 Ocak 2018

Yapraklı Çiçekli Çeyizlik Havlu Kenarı Yapımı

YAPRAKLI ÇİÇEKLİ ÇEYİZLİK HAVLU KENARI YAPIMI

Merhaba bayanlar, yine çok güzel bir havlu kenarı modeliyle birlikteyiz, sizlerle Yapraklı Çiçekli Çeyizlik Havlu Kenarı Yapımını paylaşıyorum, çok ayrıntılı ve çok gösterişli bir model olmuş, görünce ben çok beğendim, tam anlamıyla çeyizlik olmuş.

Çeyizlik Havlu Kenarı

Yapraklı Çiçekli Çeyizlik Havlu Kenarı Modelinde, üç renk oya ipi kullanılmış, yapımına 7 zincir çekerek başlıyoruz, Oya ve Dantel Dünyası yapımını çok detaylı bir şekilde bizlere anlatmış, tığ işi biliyorsanız videomuzu izleyerek sizler de zorlanmadan yapabilirsiniz. Bu modelimizi havlu kenarlarına yapabileceğiniz gibi, mutfak takımlarında veya oda takımlarında da kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır, kızlarımızın çeyizine çok yakışacak bir parça olacaktır. Renklerini yapacağınız havlu kenarına uygun yaparsanız, daha güzel olacaktır, havlu kenarı modelimizi yaparken, üst şeridine kutucuklar yaparak kurdele ile de süsleyebilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Bayanlara çok yakışacak çok şık, Tığ İşi Üçgen Kelebek Şal Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

İki renkten oluşan ayaklarınıza çok yakışacak, Ajurlu Kolay Çeyizlik Patik Yapımına bir bakın derim.

Oya ve Dantel Dünyasına Yapraklı Çiçekli Çeyizlik Havlu Kenarı Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Yapraklı Çiçekli Havlu Kenarı Yapımı

Yapraklı Çiçekli Çeyizlik Havlu Kenarı Yapımı Video

(1) Yorum Yapılmış
gülbahar • 30 Kasım 2018, 10:07
merhaba yaptığınız havlu kenarını çok beğenerek yaptım fakat benimki biraz büzüştü yanları ütü yapmadım henüz neden motiflerim kalıp gibi düzgün çıkmadı yardımcı olusanız mutlu olurum teşekkürler
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com