Ana Sayfa » Patik Modelleri / YENİ BAYRAM ŞEKERİ PATİK YAPILIŞI
0 Yorum 6,452 Görüntülenme 21 Haziran 2018

Yeni Bayram Şekeri Patik Yapılışı

YENİ BAYRAM ŞEKERİ PATİK YAPILIŞI

Hayırlı günler hanımlar, Rabbim en hayırlısını sizlere nasip eylesin, her daim içiniz huzur ile dolsun. Güzel patik modelleri yapılmaya devam ediliyor, sizlerle beğendiğim ve çok güzel görünen tığ işi patik modelleri içerisinde yer alacak, Yeni Bayram Şekeri Patik Yapılışını paylaşıyorum, bayram şekeri patik modelleri oldukça popüler, bu modelimizde gayet değişik ve güzel olmuş.

Değişik Bayram Şekeri Patik

Güzel patik modelimiz Nihalin Örgü Dünyası Tığ İşi Patik Modelleri içerisinde yerini almış, renkli patik modelimiz de 5 renk ip kullanılmış, ana renk olarak krem rengi tercih edilmiş, sizler zevkinize göre ana renk olarak koyu renkte yapabilirsiniz, her şekilde gayet güzel olacaktır. Patik modelimiz 37- 38 numara ayağa uygun olacak şekilde işlenmiş, sizler örnek sayılarını değiştirerek daha büyük veya daha ufak yapabilirsiniz, şimdiden yapmak isteyenlere kolay gelsin.

Sizlerle önceden paylaştığım Tığ İşi Patik Modelleri arasında yer alan, Yeni Sezon Rengarenk Çorap Patik Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim, gerçekten değişik ve güzel bir patik modeli.

Nihalin Örgü Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Yeni Bayram Şekeri Patik Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Yeni Bayram Şekeri Patik Yapılışı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com