Ana Sayfa » Bebek Örgüleri / YENİ DOĞAN ÇARIK ÇORAP YAPIMI
0 Yorum 818 Görüntülenme 07 Aralık 2018

Yeni Doğan Çarık Çorap Yapımı

YENİ DOĞAN ÇARIK ÇORAP YAPIMI

Hayırlı ve huzurlu günleriniz olsun hanımlar. Rabbim her işinizi hayırlı eylesin. Çok güzel bebek patik modelleri yapılıyor, 2019 bebek patik modelleri arasında yerini alacak, çok şirin görünümlü Yeni Doğan Çarık Çorap Yapımına sizlerle paylaşıyorum, görünüm olarak çok farklı bir model olmuş, çok tatlı duruyor, kız veya erkek bebekleriniz için yaparak giydirebilirsiniz.

Yeni Doğan Patik Yapımı

Bebek patik modelimiz Şeymanın Örgü Modelleri 2019 Bebek Patik Modelleri arasında yerini almış, Yeni Doğan Çarık Çorap Yapımında iki şiş kullanılarak örülmüş, modeli çok güzel olmuş, bu modeli sadece yeni doğan bebeklere değil, örnek sayılarını artırarak daha büyük bebekler için de yapabilirsiniz, çok güzel olacaktır. Renklerine kız veya erkek bebekler için değiştirebilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, bebeklerimiz güzel günlerde kullanmaları dileğiyle.

Yeni Doğan Çarık Modeli

Sizlerle önceden paylaştığım 2019 Bebek Patik Modelleri arasında yerini alan, İki Şişle İki Renk Bebek Botu Yapılışına da bir göz atın derim.

Şeymanın Örgü Modelleri Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Yeni Doğan Çarık Çorap Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Yeni Doğan Çarık Çorap Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com