Ana Sayfa » Bebek Örgüleri / YENİ DOĞAN ÇORAP 0 3 AYLIK YAPIMI
0 Yorum 6,576 Görüntülenme 31 Ekim 2018

Yeni Doğan Çorap 0 3 Aylık Yapımı

YENİ DOĞAN ÇORAP 0 3 AYLIK YAPIMI

Eviniz bereketli kalbiniz huzurlu olsun hanımlar. Rabbim huzuru bereketi evinizden hiç eksik eylemesin. Çok şeker ve çok güzel bebek örgüleri yapılıyor, 2019 yeni doğan bebek modelleri içerisinde yer alacak, çok şirin olan Yeni Doğan Çorap 0- 3 Aylık Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok hoş olmuş, kendi ellerinizle yeni doğacak bebekleriniz için sizler de bu modeli yapabilirsin.

Tığ İşi Yeni Doğan Çorap

Bebek çorabımız Sibelle Örgü 2019 Bebek Örgüleri arasında yerini almış, Yeni Doğan Çorap Yapımında yumuşak olması için lif ipi kullanılmış, sizler yumuşak bebe yünüyle de yapabilirsiniz, süslemek için kız bebeklerine uygun dantel kullanılmış, tabii ki erkek bebekler için farklı süslemeler de yapabilirsiniz. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, bebeklerimiz güzel günlerde kullansınlar inşAllah.

Sizlerle önceden paylaştığım Bebek Patik Modelleri arasında yer alan, 2 Şiş Boncuklu Bebek Patik Yapımına da bakmadan geçmeyin derim.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Yeni Doğan Çorap 0- 3 Aylık Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Yeni Doğan Çorap 0- 3 Aylık Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com