Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / YENİ HARİKA ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 22,279 Görüntülenme 24 Ocak 2019

Yeni Harika Çiçek İğne Oyası Yapımı

YENİ HARİKA ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI

Hayırlı ve mutlu günleriniz olsun hanımlar. Rabbim bütün güzellikleri ve mutlulukları sizler için nasip eylesin. Farklı ve güzel iğne oyası modelleri çıkıyor, yeni sezon iğne oyası modelleri arasında yerini alacak, Yeni Harika Çiçek İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok güzel bir model olmuş, çeyizlik olarak yapılabilecek güzellikte, iğne oyası işlemeyi biliyorsanız sizler de yapabilirsiniz.

Çiçekli İğne Oyası Modeli

İğne oyası modelimiz Ayşenin İğne Oyaları Yeni Modeller arasında yerini almış, Yeni Harika Çiçek İğne Oyası Yapımında öncelikle yeşil kısım işleniyor, daha sonra çiçek kısmı işleniyor, son olarak ise sarı tomurcuklar yapılıyor. Bu modeli tek renk yazmalara rengarenk yapabilirsiniz veya renkli yazmalara içindeki renklere uygun olacak şekilde yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, mutlu ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Güzel İğne Oyası Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım Yeni Sezon İğne Oyası Modelleri içerisinde yer alan, Çiçekli Keloğlan İğne Oyası Yapımına da bir göz atın derim.

Ayşenin İğne Oyaları Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Yeni Harika Çiçek İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Yeni Harika Çiçek İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com