Ana Sayfa » Lif Modelleri / YENİ TASARIM AYICIK KESE LİF YAPIMI
1 Yorum 13,358 Görüntülenme 26 Aralık 2018

Yeni Tasarım Ayıcık Kese Lif Yapımı

YENİ TASARIM AYICIK KESE LİF YAPIMI

Gününüz hayırlı ve bereketli olsun hanımlar. Rabbim bereketi ve hayrı sizlerle beraber eylesin. Çok değişik ve farklı lif modelleri yapılıyor, figürlü lif modelleri arasında yerini alacak, çok şeker görünen Yeni Tasarım Ayıcık Kese Lif Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok tatlı olmuş, çocukların da ilgisini çekeceğini düşünüyorum, onlar için yapabilirsiniz.

Ayıcık Kese Lif Yapımı

Lif modelimiz Ören Hanım Figürlü Lif Modelleri içerisinde yerini almış, çok hoş görünen Yeni Tasarım Ayıcık Kese Lif Yapımında krem tonları renkler kullanılmış, sizler zevkinize göre farklı renklerde yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Lif modelimiz kese lif olduğu için gayet de kullanışlı bir model olmuş, kendiniz için de yapabilirsiniz, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Ayıcık Kese Lif Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım Figürlü Lif Modelleri içerisinde yer alan, Tavus Kuşu Lif Modeli Yapımına da bir bakın derim.

Ören Hanım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Yeni Tasarım Ayıcık Kese Lif Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Yeni Tasarım Ayıcık Kese Lif Yapımı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(1) Yorum Yapılmış
leyla • 06 Ocak 2019, 14:48
ben şu ayılı düz lifi pek hoş bulmadım, ama azıcık kese lif yapımı tatlı görünüyor
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com