Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / YEPYENİ PÜSKÜLLÜ İĞNE OYASI MODELİ ANLATIMLI YAPIMI
0 Yorum 13,071 Görüntülenme 11 Mart 2018

Yepyeni Püsküllü İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı

YEPYENİ PÜSKÜLLÜ İĞNE OYASI MODELİ ANLATIMLI YAPIMI

Değişik ve farklı iğne oyası modelleri gün geçtikçe artıyor, sizlerle Yepyeni Püsküllü İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapımını paylaşıyorum, çok farklı ve bir o kadar güzel olmuş, ben çok beğendim, yapımı da gayet kolay, zorlanmadan yapabilirsiniz.

Püsküllü İğne Oyası Yapımı

Yepyeni Püsküllü İğne Oyası Modeli için, değişik büyük bir firkete kullanılmış, tuhafiyelerde bulabilirsiniz, püskülün daha dolgun ve güzel olması için ufak boncuklardan kullanılmış, püskül içine konulmuş, çok hoş bir model olmuş, yapımı da gayet kolay. Tek renk yazmalara rengarenk yaparak kullanabilirsiniz veya yazmanızın içindeki renklere uygun olarak da yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır, dilerseniz bu modeli daha ufak yaparak fular kenarlarına da yapabilirsiniz, çok yakışacağını düşünüyorum. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, diğer iğne oyası modellerimize de bakmadan geçmeyin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Püsküllü İğne Oyası Modeli

Ayşenin İğne Oyalarına Yepyeni Püsküllü İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı Videosu için teşekkür ederiz.

Yepyeni Püsküllü İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com