Ana Sayfa » Örgü Modelleri / YILDIZ ÇİÇEKLİ ŞAL YAPIMI
0 Yorum 8,865 Görüntülenme 14 Şubat 2018

Yıldız Çiçekli Şal Yapımı

YILDIZ ÇİÇEKLİ ŞAL YAPIMI

Sevgili hanımlar, güzel bir şal modeliyle birlikteyiz, sizlerle Yıldız Çiçekli Şal Yapımını paylaşıyorum, gayet güzel olmuş, kendiniz için veya gelin şalı olarak yapabilirsiniz, ben çok beğendim, sizlerle de hemen paylaşmak istedim.

Üçgen Şal Yapımı

Yıldız Çiçekli Şal Modelinde, 5 numara 1,5mm tığ kullanılmış, ip olarak angora tarzı ip tercih edilmiş, sizler dilerseniz simli ipler de kullanabilirsiniz, ama dikkat etmeniz gereken ipinizin kalın olmaması, çünkü kalın ipler bu modeli göstermeyebilir. Yapımı zor gibi görünmüyor, tığ işi biliyorsanız, Ören Hanımın güzel anlatımıyla zorlanmadan yapabilirsiniz. Renklerini zevkinize göre değiştirebilirsiniz, benim tercihim pudra renklerden yana olur, tabii ki seçim size kalmış. İster kendiniz için yapın, isterseniz de kızlarınızın çeyizine gelin şalı olarak yapıp kaldırabilirsiniz, en güzel şal modellerini sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz, umuyorum ki beğeniyorsunuzdur. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Ören Hanıma Yıldız Çiçekli Şal Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Yıldız Çiçekli Şal Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com