Ana Sayfa » Lif Modelleri / YILDIZ KÜMESİ LİF MODELİ YAPIMI
0 Yorum 7,504 Görüntülenme 29 Kasım 2018

Yıldız Kümesi Lif Modeli Yapımı

YILDIZ KÜMESİ LİF MODELİ YAPIMI

Gününüz hayırlı ve bereketli olsun bayanlar. Rabbim hayrı ve bereketi sizlerle eylesin. Çok farklı ve güzel lif modelleri yapılmaya devam ediliyor, yeni sezon lif modelleri arasında yer alacak, çok güzel görünen Yıldız Kümesi Lif Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, hem kullanışlı hem de çok güzel bir lif modeli olmuş, yapımı da gayet kolay, tığ işi biliyorsanız hemen yapabilirsiniz.

Motifli Lif Yapımı

Lif modelimiz Sibelle Örgü Yeni Sezon Lif Modelleri arasında yerini almış, Yıldız Kümesi Lif Modeli Yapımında iki renk ip kullanılmış, modelimiz motifle bir model olduğu için, dilediğiniz şekilde rengarenk iplerle yapabilirsiniz, dilerseniz evde artan iplerinizi bu modelde değerlendirebilirsiniz. Sibel hanım modeli göstermek için 29 santim ebatlarında yapmış, siz modeli daha da büyük yapabilirsiniz, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, mutlu ve güzel günlerde kullanın inşAllah.

Kullanışlı Lif Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım Yeni Sezon Lif Modelleri arasında yer alan, Love Yazılı Kalp Lif Modeli Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Yıldız Kümesi Lif Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Yıldız Kümesi Lif Modeli Yapımı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com