Ana Sayfa » Lif Modelleri / YILDIZ KÜP LİF YAPIMI
0 Yorum 5,092 Görüntülenme 14 Şubat 2019

Yıldız Küp Lif Yapımı

YILDIZ KÜP LİF YAPIMI

Sağlıklı ve huzur dolu güzel günleriniz olsun hanımlar. Rabbim huzurunuzu hiç eksik eylemesin. Değişik lif modelleri yapılıyor, yeni lif modelleri arasında yerini alacak, Yıldız Küp Lif Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, değişik ve farklı model arayanlar için güzel bir alternatif olabilir, yapımı da zorlamayacak bir model olmuş, tığ işi işlemeyi biliyorsanız sizler de yapabilirsiniz.

Üç Boyutlu Küp Lif Yapımı

Lif modelimiz Örgü Sevdası Yeni Lif Modelleri içerisinde yerini almış, Yıldız Küp Lif Yapımında değişik renklerde ipler kullanılmış, model içerisinde üç boyutlu küpler yapılmak istenmiş, sizler de doğru renkte ipler kullanarak, bu modele üç boyutlu görünüm kazandırabilirsiniz. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, sağlıklı ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Altıgen Lif Modeli

Sizlerle daha önceden paylaştığım Yeni Lif Modelleri içerisinde yer alan, Kafesteki Çiçek Lif Yapımına da bir göz atın derim.

Örgü Sevdası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Yıldız Küp Lif Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Yıldız Küp Lif Yapımı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com