Ana Sayfa » Lif Modelleri / YILDIZ LAHANA LİF YAPIMI
0 Yorum 5,650 Görüntülenme 15 Şubat 2018

Yıldız Lahana Lif Yapımı

YILDIZ LAHANA LİF YAPIMI

Merhaba hanımlar, güzel ve kullanışlı bir lif modeliyle yine birlikteyiz, sizlerle Yıldız Lahana Lif Yapımını paylaşıyorum, oldukça güzel olmuş, ortası çiçek ve kenarları üzümlü modelle yapılmış, çok hoş olmuş.

Yıldız Lif Yapımı

Yıldız Lahana Lif Modeli, orta kısmından başlanarak işleniyor, tek parça halinde yapılıyor, kenarlarıyla üç boyutlu lif görünümü veriyor, çok güzel olmuş, ayrıca çok da kullanışlı bir model. Sizler dilediğiniz büyüklükte yapabilirsiniz, bu tamamıyla sizin hünerli parmaklarınıza kalmış, dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz, bu modele her renk çok güzel olacaktır. İster kendiniz için yapın, isterseniz kızlarımızın çeyizine yaparak kaldırabilirsiniz, ayrıca sevdikleriniz için de yaparak, onları sevindirebilirsiniz, yapımı kısa sürecek güzel bir lif modeli olmuş. Buna benzer ve değişik yeni sezon 2018 lif modellerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğim, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Örgü Sepetine Yıldız Lahana Lif Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Yıldız Üzümlü Lif Yapılışı

Yıldız Lahana Lif Yapımı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com