Ana Sayfa » Danteller / YUVARLAK MOTİFLİ ODA TAKIMI YAPIMI
0 Yorum 19,373 Görüntülenme 12 Mayıs 2018

Yuvarlak Motifli Oda Takımı Yapımı

YUVARLAK MOTİFLİ ODA TAKIMI YAPIMI

Gününüz hayırlı bereketli ve huzurlu olsun, şerler sizden uzak hayırlar yakın olsun, Rabbim sizler için hayırlı olacak dualarınızı kabul eylesin. Sevgili hanımlar çok güzel görünen, dantel oda takımı modelleri arasında yer alacak, Yuvarlak Motifli Oda Takımı Yapımını sizlerle paylaşıyorum, modeliyle sade ve güzel olmuş, yapımı da zorlayıcı değil, tığ işi biliyorsanız zorlanmadan yapabilirsiniz.

Yuvarlak Oda Takımı

Dantel oda takımı modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası 2018 Oda Takımı Modelleri içerisinde yer almış. Motifli Dantel Oda Takımı Yapımında küçük halkalar kullanılmış, daha önceden oya veya dantel işlediyseniz bu modeli de kolaylıkla yapabilirsiniz, sadece oda takımı olarak değil, sehpa örtüsü olarak da yapıp kullanabilirsiniz, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin.

Daha önceden sizlerle paylaştığım Dantel Modelleri arasında yer alan, Çeyizlik Salon Oda Vitrin Takımı Yapımına da kesinlikle bakın derim, değişik ve güzel bir model.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Yuvarlak Motifli Oda Takımı Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Yuvarlak Motifli Oda Takımı Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com