Ana Sayfa » Patik Modelleri / ZİKZAKLI PATİK MODELİ YAPIMI
0 Yorum 4,310 Görüntülenme 27 Temmuz 2018

Zikzaklı Patik Modeli Yapımı

ZİKZAKLI PATİK MODELİ YAPIMI

Gününüz hayırlı ve bereketli olsun bayanlar, Rabbim her gününüzü huzurlu ve bereketli eylesin. Harika görünen patik modelleri yapılmaya devam ediliyor, 2018 tığ işi patik modelleri arasında yerini alacak, modeliyle çok güzel görünen Zikzaklı Patik Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, tek renk ve tek parça halinde yapılan modelimiz, görünümüyle de çok hoş olmuş, tığ işi biliyorsanız sizler de yapabilirsiniz.

Patik modelimiz Emelce Örgüler 2018 Patik Modelleri içerisinde yerini almış, tek parça ve tek renkten oluşan modelimizin tığ işi olması da, iki şiş bilmeyenler için bir avantaj olmuş, yapımını videomuzu izleyerek Emel hanımın detaylı anlatımıyla kolaylıkla kavrayabilirsiniz. pembe renk bu modele çok yakışmış, sizler zevkinize göre tabii ki farklı renklerde uygulayabilirsiniz, şimdiden yapacak olan herkese kolay gelsin, güzel günlerde kullanın inşAllah.

Daha önceden sizlerle paylaştığım Tek Renk Patik Modelleri içerisinde yer alan, Çam Modeli Patik Yapımına da bakmadan geçmeyin derim.

Emelce Örgüler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Zikzaklı Patik Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Tek Renk Patik Modeli Yapımı

Zikzaklı Patik Modeli Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com