Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / 2019 LALE İĞNE OYASI YAPILIŞI
0 Yorum 16,683 Görüntülenme 10 Aralık 2018

2019 Lale İğne Oyası Yapılışı

2019 LALE İĞNE OYASI YAPILIŞI

Sağlıklı ve huzurlu günleriniz olsun hanımlar. Rabbim huzurunuzu ve sağlığınızı daim eylesin. Farklı ve güzel iğne oyası modelleri yapılıyor, 2019 iğne oyası modelleri arasında yer alan, çok güzel görünen 2019 Lale İğne Oyası Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, önceden sizlerle lale modeli iğne oyaları paylaşmış olsam da, bu model de çok farklı ve güzel olmuş.

Yeni İğne Oyası

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller 2019 İğne Oyası Modelleri arasında yerini almış, çok hoş görünen 2019 Lale İğne Oyası Yapılışında öncelikle yaprak kısmını işleyerek başlıyoruz, daha sonra lale modelimizi işliyoruz, daha önceden iğne oyası yaptıysanız bu modeli de kolaylıkla yapabilirsiniz. Dilerseniz çeyizlik olarak yapabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, sağlıklı ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Laleli İğne Oyası Modeli

Sizlerle önceden paylaştığım 2019 İğne Oyası Modelleri arasında yer alan, Yepyeni Çeyizlik İğne Oyası Yapımına da bir göz atın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu 2019 Lale İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

2019 Lale İğne Oyası Yapılışı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com