Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / 3 BOYUTLU ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPILIŞI
0 Yorum 9,383 Görüntülenme 05 Nisan 2018

3 Boyutlu Çiçek İğne Oyası Yapılışı

3 BOYUTLU ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPILIŞI

Sevgili bayanlar gününüz mutlu ve huzurlu olması dileğiyle, yaptıklarınız yapacaklarınız her zaman hayır olsun inşallah. Çok değişik ve çok farklı, görünce benim çok beğendim, 2018 çiçekli iğne oyası modelleri içerisinde yer alacak, hatta popüler olabilecek, 3 Boyutlu Çiçek İğne Oyası Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok güzel duruyor, çok da değişik bir model olmuş, yaptığınıza değecektir.

Çiçek İğne Oyası Yapımı

İğne oyası modelimiz, her zamanki gibi Marifetli Eller İğne Oyaları içinde yerini almış, çok farklı ve güzel olmuş, Büyük Çiçekli İğne Oyası Modelimiz zor gibi görünse de, yapacağınız kenarda, iki model arasında ki aralığı fazla bırakarak, birkaç tane çiçekli model yaparak uygulayabilirsiniz. Dilerseniz yazma kenarına ya da havlu kenarına yaparak kullanabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin.

Farklı yerlerde kullanabileceğiniz, Üç Boyutlu İğne Oyası Modelleri içinde yer alan, İğne Oyası Üç Boyutlu Gül Yapımına da bir bakın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu 3 Boyutlu Çiçek İğne Oyası Nasıl Yapılır? detaylı anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Üç Boyutlu Çiçek İğne Oyası Modeli

3 Boyutlu Çiçek İğne Oyası Yapılışı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com