Ana Sayfa » Oya Örnekleri / 3 YAPRAK 1 ÇİÇEK TIĞ OYASI YAPILIŞI
0 Yorum 12,653 Görüntülenme 21 Kasım 2017

3 Yaprak 1 Çiçek Tığ Oyası Yapılışı

3 YAPRAK 1 ÇİÇEK TIĞ OYASI YAPILIŞI

Sevgili hanımlar, bugün sizlerle çok güzel 3 Yaprak 1 Çiçek Oya Modelini paylaşıyorum, çok hoş olmuş, şeridin kenarında bu kadar güzel duruyorsa kim bilir yazma kenarında ne kadar güzel olacaktır.

Tığ Oyası Modelleri

3 Yaprak 1 Çiçek Oya Modelinin ilk başta tığ battısını yapıyoruz, daha sonra yaprak kısımlarını gidiyoruz, yani yeşil kısmı, daha sonra üzerindeki motifleri üzerine işliyoruz, yapımı gayet kolay, tığ işi bilenlerin hatta yeni öğrenenlerin bile kolayca yapacağını düşünüyorum. Sizler yazmanızın rengine göre renklerini değiştirebilirsiniz, motifleri sadece pembe yapılmış, sizler mesela bir pembe bir beyaz yapabilirsiniz, bu sizin güzel gönlünüze kalmış, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Bebeklerinize yapabileceğiniz, Kolay Bebek Battaniyesi Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Yazma kenarına ya da fular kenarlarına yapabileceğiniz, Yapımı Kolay Boncuklu Tığ Oyası Modeline bir göz atın derim.

Oya ve Dantel Dünyasına 3 Yaprak Bir Çiçek Tığ Oyası Modeli Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

3 Yaprak 1 Çiçek Tığ Oyası Yapılışı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com