Ana Sayfa » Patik Modelleri / 3D ÇİLEK TARLASI PATİK YAPIMI
0 Yorum 8,488 Görüntülenme 18 Ocak 2019

3D Çilek Tarlası Patik Yapımı

3D ÇİLEK TARLASI PATİK YAPIMI

Gününüz huzur dolu ve bereketli olsun hanımlar. Rabbim kalbinizden huzuru eksik eylemesin. Çok değişik ve güzel patik modelleri çıkıyor, yeni sezon patik modelleri arasında yerini alacak, 3D Çilek Tarlası Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok farklı ve güzel bir model olmuş, üzerindeki çilek görünümlü modeli çok hoş görünüyor, farklı patik modeli arayanlar için, değişik bir alternatif olabilir.

Üç Boyutlu Çilekli Patik

Patik modelimiz Sibelle Örgü Yeni Sezon Patik Modelleri içerisinde yerini almış, 3D Çilek Tarlası Patik Yapımında 7 numara tığ kullanılmış, bu tabii ki ipinizin kalınlığına göre veya elinize göre 2,5 milime kadar değişebilir, yeşil ve kırmızı renkte iplerle işlenmiş, renkleri çilekle uyum sağlamış, sizler de aynı şekilde yapabilirsiniz. Modelimiz 37 numara ayağa olacak şekilde yapılmış, trabzan sayılarını artırarak veya eksilterek daha büyük veya daha küçük yapabilirsin. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, huzur dolu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle daha önceden paylaştığım Yeni Sezon Patik Modelleri arasında yerini alan, 3D Kalpli Patik Yapımına da bir göz atın derim.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu 3D Çilek Tarlası Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

3D Çilek Tarlası Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com