Ana Sayfa » Oya Örnekleri / AĞAÇ ÜSTÜNDE YAPRAKLAR TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 12,316 Görüntülenme 31 Ekim 2018

Ağaç Üstünde Yapraklar Tığ Oyası Yapımı

AĞAÇ ÜSTÜNDE YAPRAKLAR TIĞ OYASI YAPIMI

Hayırlı ve huzurlu günleriniz olsun hanımlar. Rabbim daima sizleri huzurlu eylesin. Farklı ve değişik tığ oyası modelleri yapılıyor, yeni sezon tığ oyası modelleri içerisinde yerini alacak, değişik ve güzel görünen Ağaç Üstünde Yapraklar Tığ Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, model olarak farklı ve güzel olmuş, rengarenk yazmalara farklı renklerde yaparak kullanabilirsiniz.

Yapraklı Tığ Oyası Modeli

Tığ oyası modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası Yeni Sezon Tığ Oyaları içerisinde yerini almış, Ağaç Üstünde Tığ Oyası Yapımında öncelikle yazma kenarımızın tığ battısını yapıyoruz, daha sonra modelimizi işliyoruz, sizler yaprak renklerini yapacağınız yazmanın içindeki renklere uygun yaparsanız, rengarenk çok güzel olacaktır. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Daha önceden sizlerle paylaştığım Yeni Sezon Tığ Oyası Modelleri içerisinde yer alan, Oyalar Çiçek Açtı Tığ Oyası Yapımına da bir bakın derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Ağaç Üstünde Yapraklar Tığ Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Ağaç Üstünde Yapraklar Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com