Ana Sayfa » Örgü Modelleri / AHUDUDU MODELİ PONÇİK HIRKA YAPILIŞI
0 Yorum 13,934 Görüntülenme 02 Mart 2018

Ahududu Modeli Ponçik Hırka Yapılışı

AHUDUDU MODELİ PONÇİK HIRKA YAPILIŞI

Sevgili bayanlar, görünümü çok güzel ve oldukça istek alan, Ahududu Modeli Ponçik Hırka Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, çok güzel olmuş, bu modelin bir diğer adı ise kozalak hırka, yapımı bana çok zor gelmedi, iki şiş biliyorsanız zorlanmadan yapacağınız bir model olmuş.

Ahududu Hırka Modeli

Ahududu Modeli Ponçik Hırka Yapılışında, 9 numara şişler ve oldukça kalın bir ip kullanılmış, yapımı gayet kolay, 48 ilmek alarak arka kısmından başlıyoruz, omuza kadar haroşa örerek devam ediyoruz, daha sonra omuz kısımlarını ve yaka kısımlarını ayırarak örüyoruz. Yapımının anlatımlı videosunu izlemenizi tavsiye ederim, zaten iki şiş biliyorsanız kolaylıkla yapabilirsiniz, sizlerle daha önceden bu modelin farklı yapımını paylaşmıştım, isterseniz ona da bakabilirsiniz. Buna benzer bayan hırka modellerini sizlerle paylaşmıştım, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi mutlu ve huzurlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Balon Hırka Yapımı

Sevil Örgüye Ahududu Modeli Ponçik Hırka Yapılışı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Ahududu Modeli Ponçik Hırka Yapılışı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com