Ana Sayfa » Örgü Modelleri / AJURLU ÇAM FISTIĞI ÖRGÜ MODELİ
0 Yorum 6,796 Görüntülenme 07 Şubat 2019

Ajurlu Çam Fıstığı Örgü Modeli

AJURLU ÇAM FISTIĞI ÖRGÜ MODELİ

Huzur dolu ve sağlıklı günleriniz olması dileğiyle. Rabbim huzurunuzu hiç eksik eylemesin. Örgülerde kullanabileceğiniz yeni örgü modelleri yapılıyor, iki şiş örgü modelleri içerisinde yerini alacak, Ajurlu Çam Fıstığı Örgü Modeli Yapımını sizlerle paylaşmak istedim, çok değişik ve farklı bir model olmuş, bebek örgülerine dilerseniz bu modeli uygulayabilirsiniz.

Değişik Örgü Modeli

Örgü modelimiz Ayşegülle Örgü Keyfi İki Şiş Örgü Modelleri arasında yerini almış, Ajurlu Çam Fıstığı Örgü Modeli Yapımında tek renk yumuşak bir ip kullanılmış, 2,5 numara şiş ile örülmüş, modelimiz 12 ve artı 1 ilmekten oluşuyor, sizlerde iki şişle örmeyi biliyorsanız, bu modeli bebek örgülerinde veya dilediğiniz örgülerde kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Daha önceden sizlerle paylaştığım İki Şiş Örgü Modelleri arasında yer alan, Haroşalı Çamlar Örgü Modeli Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Ayşegülle Örgü Keyfi Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Ajurlu Çam Fıstığı Örgü Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Ajurlu Çam Fıstığı Örgü Modeli Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com