Ana Sayfa » Amigurumi » Örgü Modelleri / AMİGURUMİ ELMA YAPIMI
0 Yorum 6,183 Görüntülenme 25 Şubat 2018

Amigurumi Elma Yapımı

AMİGURUMİ ELMA YAPIMI

Sevgili bayanlar, artık el işiyle neredeyse her şeyi yapar olduk, sizlerle Amigurumi Elma Yapımını paylaşıyorum, çok şeker kırmızı bir elma olmuş, sizler de yaparak dekoratif olarak kullanabilirsiniz.

El İşi Elma Yapılışı

Amigurumi Elma Yapımında, 3 mm tığ kullanılmış ve 3 renk ip kullanılmış, elma rengi olarak kırmızı kullanılmış, sizler açık yeşil de yapabilirsiniz, tabii ki kırmızı renk elma rengini temsil ettiği için, daha belirgin olacaktır. Yapımına sihirli halka ile başlıyoruz, artırarak ve eksilterek işliyoruz, son olarak içini elyaf ile doldurup bitiriyoruz, yaprak ve çöp kısmını işleyerek üst kısmına birleştiriyoruz. Çok hoş olmuş, yapımı da gayet kolay, kısa sürede yapabileceğiniz ve evinizde dekoratif olarak kullanabileceğiniz bir model olmuş. Sizlerle paylaşmış olduğum diğer amigurumi modellerine de, bakmayı ihmal etmeyin, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Tığ İşi Elma Yapımı

Kübra Elif İncebey Çelike Amigurumi Elma Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Amigurumi Elma Nasıl Yapılır

Amigurumi Elma Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com