Ana Sayfa » Amigurumi » Bebek Örgüleri / AMİGURUMİ FARE ANLATIMLI VİDEOLU YAPIMI
0 Yorum 4,650 Görüntülenme 01 Nisan 2018

Amigurumi Fare Anlatımlı Videolu Yapımı

AMİGURUMİ FARE ANLATIMLI VİDEOLU YAPIMI

Bayanlar görünce çok beğendim ve çocuğuma hemen yapmayı düşündüğüm, kendi ellerinizle yapabileceğiniz, çocuklarınızın çok seveceği, hatta sizlerin bile dekor olarak kullanabileceğiniz, amigurumi 2018 oyuncak modelleri arasında çok sevilecek, Amigurumi Fare Anlatımlı Videolu Yapımını sizlerle paylaşıyorum. Gerçekten çok harika olmuş, yapımı detaylı ve zor gibi görünse de, kolay yapılabilir amigurumi oyuncak modeli olmuş, bence yapmaya değer.

Amigurumi Fare Nasıl Yapılır

Her zamanki gibi bu modelimizi de, Kübra Elif İncebey 2018 Amigurumi Oyuncak Modelleri arasında yerini almış, görünümüyle çok güzel duran Amigurumi Oyuncak Fare Yapılışını sizlerin de çok beğeneceğine eminim. Yapımında 3mm tığ kullanılmış, 3 video halinde amigurumi oyuncak yapımı detaylı şekilde anlatılmış, sizlerde videoları izleyerek çok kolay şekilde yapabilirsin, tığ işi işlemeyi biliyorsanız hiç zorlamayacaksın. Bu güzel el işi oyuncak yapımını sizlerde yapabilirsiniz, kolaylıklar dilerim.

Amigurumi Oyuncak Yapımı

Son zamanlarda çok çeşitli ve çok güzel Amigurimi Oyuncak Modelleri çıkıyor, onlardan bir tanesi olan Amigurumi Çıngıraklı Aslan Diş Kaşıyıcı Yapılışına da bakmanızı tavsiye ederim, gerçekten o da çok güzel olmuş.

Kübra Elif İncebeye çok detaylı anlatımlı Amigurimi Oyuncak Fare Nasıl Yapılır? videolu anlatımı için teşekkürlerimi sunuyorum.

Amigurumi Fare Anlatımlı Videolu Yapımı Video 1Amigurumi Fare Anlatımlı Videolu Yapımı Video 2


Amigurumi Fare Anlatımlı Videolu Yapımı Video 3
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com