Ana Sayfa » Oya Örnekleri / ANTENLİ ÇİÇEKLER TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 5,615 Görüntülenme 06 Aralık 2018

Antenli Çiçekler Tığ Oyası Yapımı

ANTENLİ ÇİÇEKLER TIĞ OYASI YAPIMI

En güzel günler sizlerin olsun hanımlar. Rabbim her gününüzü güzel eylesin. Çok değişik ve farklı oya modelleri yapılıyor, yeni sezon oya modelleri arasında yerini alacak, değişik ve güzel görünen Antenli Çiçekler Tığ Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, farklı ve güzel bir oya modeli olmuş, değişik model arayanlar için alternatif olabilir.

Çiçekli Tığ Oyası Modeli

Tığ oyası modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası Yeni Sezon Oya Modelleri içerisinde yerini almış, Antenli Çiçekler Tığ Oyası Yapımında öncelikle yazma kenarına yeşil kısmını işliyoruz, daha sonra çiçekli kısımları ve anten kısmını yapıyoruz, tığ işi bilenler için yapımı zorlayıcı değil. Modelimizi tek renk yazmalara yapabileceğiniz gibi, desenli renkli yazmalara da, yazma rengine uygun olacak şekilde yapabilirsin. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle önceden paylaştığım Yeni Sezon Oya Modelleri arasında yer alan, Boncuklu Sıralı Tığ Oyası Yapılışına da bir bakın derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Antenli Çiçekler Tığ Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Antenli Çiçekler Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com