Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / ARASINDAN İP GEÇEN YELPAZE İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 14,993 Görüntülenme 15 Ocak 2018

Arasından İp Geçen Yelpaze İğne Oyası Yapımı

ARASINDAN İP GEÇEN YELPAZE İĞNE OYASI YAPIMI

Sevgili bayanlar, her geçen gün daha değişik ve daha güzel modeller ortaya çıkıyor, ben bu modelleri gördükçe her gün daha da şaşırıyorum, sizlerle Arasından İp Geçen Yelpaze İğne Oyası Yapımını paylaşıyorum, gerçekten çok harika olmuş, görünce bayıldım, sizlerle de bu modeli paylaşmak istedim.

Yelpaze Oya Modeli

Arasından İp Geçen Yelpaze İğne Oyası Modelinde, önce yazmamızın kenarına zürafa ve yeşil kısımlarını işleyerek başlıyoruz, daha sonra yelpaze modelimizi içinden ip geçirerek işliyoruz. Çok değişik bir model, yapımı biraz karışık gözükse de, marifetli eller gayet detaylı bir şekilde yapımını bizlere anlatmış, her ne kadar uğraştırıcı olsa da, bitirdiğinizde buna değdiğini göreceksiniz. Çok zarif ve güzel bir model olmuş, büyük oya sevenler yazma kenarına veya namaz örtüsü kenarına yapabilirler, ayrıca havlu kenarında çok zarif ve güzel duracağını düşünüyorum, kızlarımızın çeyizi için de çok nadide bir parça olacaktır, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kız bebeklerine çok yakışacağını düşündüğüm, Bebek Bolero Cepken Yapımına bir bakın derim.

İki şiş örgü modeli arıyorsanız, Baklavalı Burgular Örgü Modeli Yapımı sizler için güzel bir alternatif olabilir.

Namaz Örtüsü Yapımı

Marifetli Ellere Arasından İp Geçen Yelpaze İğne Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Büyük Yelpaze İğne Oyası Modeli


İpli Yelpaze İğne Oyası Yapılışı

Arasından İp Geçen Yelpaze İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com