Ana Sayfa » Örgü Modelleri / BAHARLIK YENİ HIRKA MODELİ YAPIMI
0 Yorum 9,675 Görüntülenme 12 Mart 2019

Baharlık Yeni Hırka Modeli Yapımı

BAHARLIK YENİ HIRKA MODELİ YAPIMI

Sağlıklı mutlu günleriniz olsun hanımlar. Rabbim sizleri her zaman hep mutlu eylesin. Çok harika ve güzel hırka modelleri yapılıyor, 2019 hırka modelleri arasında yerini alacak, Baharlık Yeni Hırka Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok güzel olmuş, sıcak tutacak bir model, bu modeli her yaşa yapabilirsiniz, kendiniz için bile yaparak kullanabilirsiniz.

Hırka Kolu Yapımı

Hırka modelimiz Örgücü Şirin 2019 Hırka Modelleri içerisinde yerini almış, Baharlık Yeni Hırka Modeli Yapımında kalın bir ip ve kalın bir tığ kullanılmış, renk olarak tek renk bir ip kullanılmış, sizler dilerseniz bu modeli renk geçişli iple de yapabilirsiniz. Hırka modelimizi dilediğiniz boyutlarda çocuklar için veya yetişkinler için örebilirsiniz, her yaşa çok güzel olacak bir model, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, sağlıklı ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Tığ İşi Hırka Modeli

Sizlerle daha önceden paylaştığım Hırka Modelleri arasında yer alan, Degradeli Tığ İşi Uzun Hırka Yapımına da bir göz atın derim.

Örgücü Şirin Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Baharlık Yeni Hırka Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Baharlık Yeni Hırka Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com