Ana Sayfa » Patik Modelleri / BAL PETEĞİ DESENLİ ÇEYİZLİK PATİK YAPIMI
0 Yorum 11,605 Görüntülenme 22 Ekim 2018

Bal Peteği Desenli Çeyizlik Patik Yapımı

BAL PETEĞİ DESENLİ ÇEYİZLİK PATİK YAPIMI

Gününüz hayırlı ve bereketli olsun bayanlar. Rabbim şerleri sizden uzak hayırları yakın eylesin. Çok güzel ve değişik patik modelleri yapılıyor, 2019 patik modelleri içerisinde yer alacak çok hoş görünen, Bal Peteği Desenli Çeyizlik Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, patik modelimiz görünüm olarak çok güzel olmuş, tığ işi işlemeyi biliyorsanız sizlerde bu modeli zorlanmadan yapabilirsiniz.

Patik modelimiz Gülümseten Marifetler 2019 Patik Modelleri içerisinde yer almış, Bal Peteği Desenli Çeyizlik Patik Yapımında beyaz renkli ip ve ebruli ip kullanılmış, eğer elinizde ebruli ip yoksa dilerseniz artan iplerinizle de bu modeli yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Modelimizin tığ işi olması ayrıca şişle örmeyi bilmeyenler için avantaj olmuş. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, daima mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Daha önceden sizlerle paylaştığım 2019 Patik Modelleri içerisinde yer alan, Gelinlik Patik Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Bal Peteği Desenli Çeyizlik Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Renkli Çeyizlik Patik Modeli

Bal Peteği Desenli Çeyizlik Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com