Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Örgü Modelleri / BEBEK CEKETİ MODELİ YAPIMI
0 Yorum 7,620 Görüntülenme 14 Mart 2017

Bebek Ceketi Modeli Yapımı

BEBEK CEKETİ MODELİ YAPIMI

Bu şirin Bebek Ceketi Modeli oğlumun giysilerinden, teyzemin hediye işlediği bu Bebek Ceketi oğlumu soğuk kış günlerinde sıcacık sardı, sizlerde bu güzel Bebek Ceketi örneğini işleyerek bebeklerinize giydirebilirsiniz.

Bebek Ceketi Modeli

Bebek Ceketinin renginden dolayı hem kız hem de erkek bebekler giyebilir. Siz isterseniz farklı renklerde hatta iki renk bile yapabilirsiniz, omuz kısımlarını ayrı renk, kol ve bel kısımlarını ayrı renk işleyebilirsiniz, ben bu Bebek Ceketini bu şekilde örenleri gördüm.

Lif Modelleri arasında olan Puf Çiçekli Lif Modelinin Türkçe Videolu Yapımı burada, ayrıca Kırmızı Kalpli Lif Modeline de bakabilirsiniz.

Örgü Bebek Ceketi

Bebek Ceketi Örneğine her zaman olduğu gibi alt kısmından örmeye başlıyoruz ve devam ederek örüyoruz, örgü örmeyi bilenlerin bu örneği zorlanmadan öreceğini düşünüyorum.

Bebek Ceketi Yapımı
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com