Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / BEŞ DALLI ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 16,911 Görüntülenme 07 Mart 2019

Beş Dallı Çiçek İğne Oyası Yapımı

BEŞ DALLI ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI

Bereketli ve hayırlı günleriniz olsun hanımlar. Rabbim şerleri sizden uzak, hayırları yakın eylesin. Çok güzel iğne oyası modelleri çıkıyor, 2019 iğne oyası modelleri içerisinde yerini alacak, Beş Dallı Çiçek İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok zarif ve güzel bir model olmuş, çeyizleri çok yakışacağını düşünüyorum, çeyizlik bir model.

Renk Uyumu İğne Oyası

İğne oyası modelimiz Ayşenin İğne Oyaları 2019 Modelleri içerisinde yerini almış, Beş Dallı Çiçek İğne Oyası Yapımında, modelimiz desenli bir yazma üzerine yapılmış, yazmanın renklerine uygun olarak mor ve açık pudra renkleri kullanılmış, renk uyumu çok harika bir şekilde yapılmış, dilerseniz sizlerde aynı şekilde yapacağınız yazmanın renklerine uygun olarak, renk uyumu yapabilirsiniz. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle daha önceden paylaşmış olduğum 2019 İğne Oyası Modelleri arasında yer alan, Çay Çiçeği İğne Oyası Yapımına da bir bakın derim.

Ayşenin İğne Oyaları Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Beş Dallı Çiçek İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Beş Dallı Çiçek İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com