Ana Sayfa » Lif Modelleri » Örgü Modelleri / BİR SEPET ÇİÇEK LİF MODELİ YAPIMI
0 Yorum 14,693 Görüntülenme 20 Mart 2017

Bir Sepet Çiçek Lif Modeli Yapımı

BİR SEPET ÇİÇEK LİF MODELİ YAPIMI

Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz, aynı bahar çiçekleri gibi rengarenk Bir Sepet Çiçek Lif Modeli Yapımı ile sizlerleyiz.

Bir Sepet Çiçek Lif Örneği

Kendi yaptığım Bir Sepet Çiçek Lif Modelini hem çeyizim için hem de birçok kişiye hediye olarak işlemiştim, herkes çok beğenmişti, sizlerle de paylaşmak istedim.

Çeyizinize ya da hediye olarak işleyebileceğiniz harika bir havlu kenarı modeli olan Kelebekli Havlu Kenarı Yapımı Videosuna bakmayı ihmal etmeyin.

Kış günlerinde ayağınızı sımsıcak tutacak ve çok şık duracak Krokodil Bot Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Bir Sepet Çiçek Lif Nasıl Yapılır

Bir Sepet Çiçek Lif Örneğinin Yapımı zor gibi dursa da çok kolay, ipleri içerden yürüterek işleyebilirsin, ben artan ipleri Bir Sepet Çiçek Lif Modelin de değerlendirmiştim, sizler istediğiniz renkler de yapabilirsiniz.

Tığ ile Çiçek Sepeti Desenli Lif
Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com