Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Bebek Yelek Modelleri » Örgü Modelleri / BONCUKLU BEBEK YELEĞİ YAPIMI
0 Yorum 9,744 Görüntülenme 07 Nisan 2018

Boncuklu Bebek Yeleği Yapımı

BONCUKLU BEBEK YELEĞİ YAPIMI

Hayırlı günler bayanlar, huzur kalbinizden hiç eksik olmasın dileğiyle, rabbim sizleri hep huzurlu eylesin. Çok değişik ve yapımı çok kolay, 2018 iki şişle bebek yelek modelleri içerisinde yerini alacak, Boncuklu Bebek Yeleği Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok hoş duruyor, kısa sürede yaparak kullanabilirsiniz, bu örgü modelini dilerseniz farklı örgülerde de kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır.

Boncuklu Örgü Yapımı

Bu güzel örgü modelimiz, Oyacı Hocam 2018 Örgü Modelleri içerisinde yerini almış, çok değişik ve güzel olmuş, Boncuklu Örgü Modeli Yapımında renkli büyük boncuklar kullanılmış, iki şişle yapılan örgü modelimizin, yapımı çok kolay olduğu için, yeni başlayanlar bile zorlanmadan yapabilirler. Dilediğiniz renkte boncuklar kullanabilirsiniz, dilerseniz bu örgü modeliyle bebek beresi de çok güzel olacaktır, değişik fikirler sizlere kalmış, hünerli parmaklarınızdan harikalar çıkacağına eminim.

Bebeklerinize yapabileceğiniz Boncuklu Bebek Patik Modellerinden olan, 2 Şiş Boncuklu Bebek Patik Yapımına da bir bakın derim, çok hoş ve güzel olmuş.

Oyacı Hocam Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Boncuklu Bebek Yeleği Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şişle Boncuklu Örgü Yapımı

Boncuklu Bebek Yeleği Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com