Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / BONCUKLU ÇİÇEKLER İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 12,484 Görüntülenme 28 Şubat 2018

Boncuklu Çiçekler İğne Oyası Yapımı

BONCUKLU ÇİÇEKLER İĞNE OYASI YAPIMI

Sevgili bayanlar, çıtı pıtı çok hoş bir iğne oyası modeli olan, Boncuklu Çiçekler İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, küçük ve çok güzel olmuş, küçük olduğu için, kısa sürede sizi yormadan bitecek, bir iğne oyası modeli olmuş.

Boncuklu Çiçek Oyası

Boncuklu Çiçekler İğne Oyası Modelinde, zürafamızı önceden yaptığımız yazma kenarımıza, küçük dağ modelleri yaparak, aralarına boncuklu çiçeklerimizi işliyoruz. İğne oyası modelimizi yazma kenarlarına yapabileceğiniz gibi, boyunlarımızı süsleyen fular kenarlarına da çok yakışacağını düşünüyorum. Renklerini yapacağınız yazmanın içindeki renklere uyumlu yapabilir veya tek renk yazmalara rengarenk de yapabilirsin, bu sizin zevkinize kalmış, dilerseniz farklı renkler de boncuklarda kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Kızlarımızın çeyizine de yaparak kaldırabilirsiniz, buna benzer değişik boncuklu iğne oyası modellerini hünerli parmaklar da bulabilirsiniz. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, huzurlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Ayşenin İğne Oyalarına Boncuklu Çiçekler İğne Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Boncuklu Çiçek İğne Oyası Modeli

Boncuklu Çiçekler İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com