Ana Sayfa » Oya Örnekleri / BONCUKLU DAĞ OYASI NAMAZ ÖRTÜSÜ YAPIMI
0 Yorum 7,790 Görüntülenme 07 Aralık 2017

Boncuklu Dağ Oyası Namaz Örtüsü Yapımı

BONCUKLU DAĞ OYASI NAMAZ ÖRTÜSÜ YAPIMI

Hayırlı günler hanımlar, sizlerle çok hoş Boncuklu Dağ Oyası Namaz Örtüsü Yapımını paylaşıyorum, hem çok gösterişli duruyor hem de yapımı gayet kolay, umarım beğenirsiniz.

Kenar Boncuklu Oya Modeli

Boncuklu Dağ Oyası Namaz Örtüsü Modelinde, tığ battısından sonra örümceklerle gidiyoruz, daha sonra bağlarımızı kurmaya başlıyoruz, Oya ve Dantel Dünyası dore küçük boncuklar kullanmış, sizler dilerseniz inci boncuklar veya daha farklı boncuklar kullanabilirsiniz, farklı renklerde evinizde kum boncuklarınız varsa, değerlendirmek adına onları bile kullanabilirsiniz, bu sizin güzel gönlünüze kalmış. Bu güzel oyamızın, mutfak havlusu kenarına da çok yakışacağını düşünüyorum, kızlarımızın çeyizine de çok yakışacaktır, tığ oyası yeni öğrenenlerin bile kolaylıkla yapacağını düşünüyorum, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kış günlerinde sıcacık tutacak, Tığ İşi Zikzaklı Bere Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Kısa sürede bitirebileceğiniz, Kolay Örgü Patik Modeli Anlatımlı Yapımına bir göz atın derim.

Oya ve Dantel Dünyasına Boncuklu Dağ Oyası Namaz Örtüsü Modeli Anlatımlı Yapımı Videosu için teşekkür ederiz.

Boncuklu Dağ Oyası Modelleri

Boncuklu Dağ Oyası Namaz Örtüsü Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com