Ana Sayfa » Örgü Modelleri / ÇAPRAZ BAĞLAR ÖRGÜ MODELİ YAPIMI
0 Yorum 19,315 Görüntülenme 13 Şubat 2019

Çapraz Bağlar Örgü Modeli Yapımı

ÇAPRAZ BAĞLAR ÖRGÜ MODELİ YAPIMI

Bereketin ve huzurun bol olduğu güzel günleriniz olsun hanımlar. Rabbim her şeyin en hayırlısını sizlere nasip eylesin. Değişik ve güzel örgü modelleri yapılıyor, iki şiş örgü modelleri arasında yerini alacak, Çapraz Bağlar Örgü Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, modelimiz çok güzel görünüyor, bu modeli dilediğiniz örgüye uygulayarak kullanabilirsiniz.

İki Şiş Örgü Modeli

Örgü modelimiz Gönülden Örgüler İki Şiş Örgü Modelleri içerisinde yerini almış, Çapraz Bağlar Örgü Modeli Yapımında 3,5 numara şiş kullanılmış, ip olarak bebe yünü ile örülmüş, sizler bu modeli bebek örgülerinde kullanırsanız aynı şekilde bebe yünü ile yapabilirsiniz, dilerseniz farklı iplerle bu modeli bayan yeleklerinde veya çeşitli örgülerde yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, huzur dolu güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Daha önceden sizlerle paylaştığım İki Şiş Örgü Modelleri arasında yerini alan, Ajurlu Çam Fıstığı Örgü Modeli Yapımına da bir göz atın derim.

Gönülden Örgüler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Çapraz Bağlar Örgü Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Çapraz Bağlar Örgü Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com