Ana Sayfa » Örgü Modelleri / ÇİÇEK BAHÇESİ ÖRGÜ MODELİ YAPIMI
0 Yorum 5,098 Görüntülenme 16 Şubat 2018

Çiçek Bahçesi Örgü Modeli Yapımı

ÇİÇEK BAHÇESİ ÖRGÜ MODELİ YAPIMI

Sevgili bayanlar, değişik ve güzel bir örgü modeli olan, Çiçek Bahçesi Örgü Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok hoş bir model olmuş, bayan örgülerinde kullanabilirsiniz, çok güzel olacaktır, ben çok beğendim sizlerinde beğeneceğini düşünüyorum.

Kolay Örgü Modeli

Çiçek Bahçesi Örgü Modeli Yapımında, 3 numara şiş ve bebe yünü kullanılmış, sizler bebe yününe yakın, hafif ince iplerle de yapabilirsiniz, Anne İşleri her iki iple de nasıl göründüğünü bizlere göstermiş, tercih size kalmış. Örgü modelimiz 16 ve katlarından oluşuyor, bu modelle şallar, yelekler yapabilirsiniz, gayet hoş olacaktır. Ördükten sonra üzerine minik çiçekler yapılarak birleştirilmiş, çiçeklerin yapımında evde artan iplerinizi değerlendirebilirsiniz. Modelimizin yapımı gayet kolay, iki şiş örmeyi biliyorsanız, Anne İşlerinin detaylı anlatımıyla bu örgü modelini de kolaylıkla yapabilirsiniz, bu ve benzer harika örgü modellerini sizlerle paylaşacağız, bizi takip etmeye devam edin, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi mutlu ve huzurlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Minik Çiçekli Örgü Yapımı

Anne İşlerine Çiçek Bahçesi Örgü Modeli Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Çiçek Bahçesi Örgü Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com