Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / ÇİÇEKLİ KELOĞLAN İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 10,705 Görüntülenme 22 Ocak 2019

Çiçekli Keloğlan İğne Oyası Yapımı

ÇİÇEKLİ KELOĞLAN İĞNE OYASI YAPIMI

Günleriniz her zaman mutlulukla dolsun hanımlar. Rabbim her gününüzü çok güzel eylesin. Değişik ve güzel iğne oyası modelleri yapılıyor, yeni sezon iğne oyası modelleri içerisinde yerini alacak, Çiçekli Keloğlan İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten güzel bir model olmuş, farklı ve değişik model arayanlar için güzel bir alternatif olabilir.

Keloğlanlı İğne Oyası

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller Yeni Sezon İğne Oyası Modelleri içerisinde yerini almış, Çiçekli Keloğlan İğne Oyası Yapımında farklı renkler kullanılmış, sizler bu modeli yapacağınız yazmanın içindeki renklere uygun olarak yaparsanız daha güzel olacaktır. İğne oyası modelimizi yazma kenarlarına yapabileceğiniz gibi havlu kenarlarına da çok güzel olacaktır, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çiçekli İğne Oyası Modeli

Sizlerle önceden paylaştığım Yeni Sezon İğne Oyası Modelleri içerisinde yer alan, İki Renk Muhteşem İğne Oyası Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Çiçekli Keloğlan İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Çiçekli Keloğlan İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com