Ana Sayfa » Örgü Modelleri / ÇİÇEKLİ KESE YAPILIŞI
0 Yorum 4,132 Görüntülenme 15 Mayıs 2018

Çiçekli Kese Yapılışı

ÇİÇEKLİ KESE YAPILIŞI

Hayırlı ve huzurlu günleriniz olsun sevgili hanımlar, Rabbim sizler için hayırlı olan dualarınızı daima kabul eylesin. Tığ ile yapılan değişik örgü modellerini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum, tığ işi kese modellerinden olan, değişik görünümlü Çiçekli Kese Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, farklı ve güzel olmuş, bu güzel kese modelimizi içerisine lavanta koyarak değerlendirebiliriz, tığ işi ve ufak olduğu için, yapımı da kolay ve kısa sürecektir.

Tığ İşi Çiçekli Kese

Kese modelimiz Tam Anne Tığ İşi Kese Modelleri içerisinde yerini almış, Ortası Çiçekli Kese Yapımına, öncelikle çiçek kısmını işleyerek başlıyoruz, daha sonra çiçeğe bitişik olarak kesemizi işliyoruz, yapımı gayet kolay, tığ işi biliyorsanız zorlanmadan kolaylıkla yapabilirsiniz, farklı renklerde yaparak kullanabilirsiniz, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin.

Sizlerle paylaştığım Kese Modelleri arasında yer alan, Sabun Kesesi Yapımına da bakmadan geçmeyin derim.

Tam Anne Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Çiçekli Kese Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Çiçekli Kese Yapılışı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com