Ana Sayfa » Örgü Modelleri / ÇİFT ŞİŞ YALANCI PETEK DİLİMİ ÖRGÜ MODELİ YAPIMI
0 Yorum 7,785 Görüntülenme 30 Ağustos 2018

Çift Şiş Yalancı Petek Dilimi Örgü Modeli Yapımı

ÇİFT ŞİŞ YALANCI PETEK DİLİMİ ÖRGÜ MODELİ YAPIMI

Hayırlı ve huzurlu günleriniz olsun hanımlar, Rabbim şer olanları sizlerden uzak, hayır olanları yakın eylesin. Bahar ayları yaklaşırken değişik ve güzel örgü modelleri de yapılmaya başlanıyor, 2019 çift şiş örgü modelleri içerisinde yerine alacak, çok hoş görünümlü Çift Şiş Yalancı Petek Dilimi Örgü Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, örgü modelimiz gerçekten modeli ile harika duruyor, yapımı da çift şiş bilenler için hiç de zorlayıcı değil.

Yalancı Petek Örgü Modeli

Çift şiş örgü modelimiz Sevginin Emeği 2019 Örgü Modelleri içerisinde yerini almış, Yalancı Petek Dilimi Örgü Yapımında tek renk ip kullanılmış, sizler zevkinize göre istediğiniz rengi seçebilirsiniz, bu örgü modelini kullanacağınız yer sizin güzel gönlünüze kalmış, harikalar yapacağınıza eminim. şimdiden örecek olan parmaklarınız hiç yorulmasın, işiniz en kısa sürede tamamlansın, güzel günlerde kullanın inşAllah.

Daha önceden sizlerle paylaştığım yalancı örgü modelleri içerisinde yerini alan, Yalancı Pirinç Örgü Modeli Yapımına da bakabilirsiniz.

Sevginin Emeği Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Çift Şiş Yalancı Petek Dilimi Örgü Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Çift Şiş Yalancı Petek Dilimi Örgü Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com