Ana Sayfa » Örgü Modelleri / ÇOK AMAÇLI FİLE ÇANTA YAPIMI
1 Yorum 9,917 Görüntülenme 03 Ocak 2019

Çok Amaçlı File Çanta Yapımı

ÇOK AMAÇLI FİLE ÇANTA YAPIMI

Gününüz hayırlı ve bereketli olsun hanımlar. Rabbim hayrı daima sizlerle eylesin. Poşetlerin ücretli olması ile birlikte, file çanta modelleri bugünlerde sıkça yapılır oldu, file çanta modelleri arasında yerini alacak, Çok Amaçlı File Çanta Yapımını sizlerle paylaşıyorum, büyük ve çok kullanışlı bir model olmuş, ister pazarda kullanın ister markette kullanın, gayet dayanıklı ve büyük bir model.

Renkli File Çanta Yapımı

File çanta modelimiz Sibelle Örgü Tığ İşi File Çanta Modelleri arasında yerini almış, Çok Amaçlı File Çanta Yapımında pamuklu penye ip kullanılmış, bu nedenle modelimiz gayet dayanıklı olmuş, 2,5 milimlik tığ ile işlenmiş, yapımı zorlayıcı değil, dilediğiniz boyutlarda yapabilirsiniz, nasıl yapıldığını detaylı şekilde videomuzu izleyerek görebilirsiniz. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, sağlıklı ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Tığ İşi File Çanta Yapımı

Sizlerle daha önceden paylaştığım File Çanta Modelleri arasında yer alan, Karpuz File Çanta Yapımına da bir bakın derim.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Çok Amaçlı File Çanta Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Çok Amaçlı File Çanta Yapımı Video

(1) Yorum Yapılmış
Yurdagul • 13 Şubat 2019, 08:44
Çantayı çok beğendim elinize sağlık bende örüyorum
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com