Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / ÇOK SEVİLEN İĞNE OYASI MODELİ YAPILIŞI
0 Yorum 10,920 Görüntülenme 02 Mart 2019

Çok Sevilen İğne Oyası Modeli Yapılışı

ÇOK SEVİLEN İĞNE OYASI MODELİ YAPILIŞI

Sağlıklı huzurlu bereketli günleriniz olsun hanımlar. Rabbim sizleri daima huzurlu eylesin. Çok güzel iğne oyası modelleri çıkıyor, yeni sezon iğne oyası modelleri içerisinde yerini alacak, Çok Sevilen İğne Oyası Modeli Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, çok güzel bir model olmuş, çok zarif ve gösterişli duruyor, ben bu modeli çok beğendim.

Güzel İğne Oyası Modeli

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller Yeni Sezon İğne Oyası Modelleri içerisinde yerini almış, Çok Sevilen İğne Oyası Modeli Yapılışında renkli ipler kullanılmış, sizler zevkinize göre daha değişik renklerle de yapabilirsiniz, her şekilde bu model çok güzel olacaktır. Modelimizi mevlüt örtüsü kenarlarına, havlu kenarlarına veya yazma köşelerine yapabilirsiniz, çeyizlik olarak da yapılabilecek bir model. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, sağlıklı huzurlu güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Büyük İğne Oyası Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım Yeni Sezon İğne Oyası Modelleri arasında yer alan, Çay Çiçeği İğne Oyası Yapımına da bir göz atın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Çok Sevilen İğne Oyası Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Çok Sevilen İğne Oyası Modeli Yapılışı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com