Ana Sayfa » Örgü Modelleri / DEGRADELİ TIĞ İŞİ UZUN HIRKA YAPIMI
0 Yorum 8,956 Görüntülenme 07 Kasım 2018

Degradeli Tığ İşi Uzun Hırka Yapımı

DEGRADELİ TIĞ İŞİ UZUN HIRKA YAPIMI

En güzel günler sizlerin olsun hanımlar. Rabbim her gününüzü huzurlu eylesin. Kış günlerinin gelmesiyle beraber harika modeller yapılıyor, tığ işi hırka modelleri içerisinde yer alacak, çok hoş görünümlü Degradeli Tığ İşi Uzun Hırka Yapımını sizlerle paylaşıyorum, hırka modelimiz gerçekten çok güzel olmuş, kış günlerinde sıcak tutacak size hiç üşütmeyecek bir model.

Tığ İşi Uzun Hırka Modeli

Hırka modelimiz Hobimmodam Örgü Tığ İşi Örgü Modelleri arasında yerini almış, Degradeli Tığ İşi Uzun Hırka Yapımında 4,5mm tığ kullanılmış, ip olarak ihraç fazlası iplerden kullanılmış, sizler gönlünüze göre ipler kullanabilirsin. Modelimizin yapımı aslında zor gibi görünse de bence çok da zor değil, tığ işi işlemeyi biliyorsanız videomuzu izleyerek nasıl yapıldığını kolaylıkla anlayabilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Güzel Uzun Hırka Yapımı

Daha önceden sizlerle paylaştığım Hırka Modelleri arasında yer alan, Ahududu Bayan Hırka Modeli Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Hobimmodam Örgü Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Degradeli Tığ İşi Uzun Hırka Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Degradeli Tığ İşi Uzun Hırka Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com