Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Bebek Yelek Modelleri / DİKİŞSİZ HEYBELİ BEBEK YELEĞİ YAPIMI
0 Yorum 8,480 Görüntülenme 14 Ocak 2019

Dikişsiz Heybeli Bebek Yeleği Yapımı

DİKİŞSİZ HEYBELİ BEBEK YELEĞİ YAPIMI

Hayırlı ve bereketli günleriniz olsun hanımlar. Rabbim sizleri daima huzurlu eylesin. Çok değişik bebek yelek modelleri yapılıyor, yeni bebek yelek modelleri içerisinde yerini alacak, değişik ve farklı bir model olan Dikişsiz Heybeli Bebek Yeleği Yapımını sizlerle paylaşıyorum, model olarak oldukça değişik bir yelek olmuş, çok süslü ve güzel görünüyor, bebekleriniz için yapabilirsiniz.

Heybe Bebek Yeleği Modeli

Bebek yelek modelimiz Sevginin Emeği Yeni Bebek Yelek Modelleri arasında yerini almış, Dikişsiz Heybeli Bebek Yeleği Yapımında 3 renk ip kullanılmış, örüldükten sonra üzeri çok güzel bir şekilde süslenmiş, bu model bana eskileri anımsattı, çok farklı ve güzel olmuş, ben çok beğendim, değişik ve farklı model arıyorsanız, güzel bir alternatif olabilir. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, bebeklerimizin güzel günlerde kullanmaları dileğiyle.

Değişik Bebek Yeleği

Sizlerle önceden paylaştığım Bebek Yelek Modelleri arasında yerini alan, Bulut Bebek Yelek Yapımına da bir göz atın derim.

Sevginin Emeği Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Dikişsiz Heybeli Bebek Yeleği Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Dikişsiz Heybeli Bebek Yeleği Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com