Ana Sayfa » Oya Örnekleri / DÜĞME OYASI YAPIMI
0 Yorum 8,058 Görüntülenme 28 Kasım 2017

Düğme Oyası Yapımı

DÜĞME OYASI YAPIMI

Bayanlar, güzel bir oya modeli ile yine karşınızdayız, bu defa sizinle Düğme Oyası Yapımını paylaşıyorum, ne kadar farklı modeller çıktı, pullu, boncuklu modelleri biliyordum ama düğmeli olanı ben de ilk defa gördüm, ama çok beğendim, çok farklı duruyor, spor duruyor.

Düğme Oyası Modelleri

Düğme Oyası Modelin de, ilk başta bence motifleri dökelim, düğmelerimizin 4 deliği var, her deliğe 8 defa ayrı renklerle batılıyor, daha sonra pimpiriklerini yaparak gidiyoruz, kolay ama biraz uğraştırıcı, bence çok güzel olmuş farklı duruyor, sizlerin de görünce hemen yapmak isteyeceğinizi düşünüyorum. Mavi beyaz, kırmızı beyaz renklerde harika olacaktır, bu sizin güzel gönlünüze kalmış, yazma kenarında hafif bir de ütü basıldığı zaman şahane olacaktır, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Yapımı kolay ve güzel görünen, Çok Kolay Başak Modeli Lif Yapılışını sizlerle paylaşmıştım.

Küçük oya modeli seviyorsanız, İki Sıralı Kolay Tığ Oyası Yapımına bakmanızı tavsiye ederim.

Oya ve Dantel Dünyasına Düğme Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Düğme Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com