Ana Sayfa » Lif Modelleri / EMZİKLİ BEBEK LİFİ YAPIMI
0 Yorum 12,084 Görüntülenme 11 Ocak 2019

Emzikli Bebek Lifi Yapımı

EMZİKLİ BEBEK LİFİ YAPIMI

Gününüz hayırlı ve huzurlu olsun bayanlar. Rabbim her daim sizleri huzurlu eylesin. Güzel lif modelleri yapılmaya devam ediliyor, kare lif modelleri içerisinde yerini alacak, Emzikli Bebek Lifi Yapımını sizlerle paylaşıyorum, bu modeli bebekleriniz için yaparak kullanabilirsiniz veya yeni doğum yapanlara doğum hediyesi olarak yapabilirsiniz.

Emzik Desenli Lif Yapımı

Lif modelimiz Tam Anne Kare Lif Modelleri arasında yerini almış, Emzikli Bebek Lifi Yapımında iki renk ip kullanılmış ve 7 numara tığ ile işlenmiş, yıldız tekniği uygulanarak yapılmış, yapımı zorlayıcı değil gayet kolay, eğer tığ işi işlemeyi biliyorsanız sizler de kolaylıkla yapabilirsiniz. Lif modelimiz kare olduğu için gayette kullanışlı olmuş. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, bebeklerimizin sağlıklı günlerde kullanmaları dileğiyle.

Emzikli Lif Modeli

Sizlerle daha önceden paylaştığım Kare Lif Modelleri içerisinde yer alan, Yeni Kare Örgü Güzeli Lif Modeli Yapımına da bir göz atın derim.

Tam Anne Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Emzikli Bebek Lifi Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Emzikli Bebek Lifi Yapımı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com