Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / FARKLI ÇITI PITI İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 8,903 Görüntülenme 17 Aralık 2018

Farklı Çıtı Pıtı İğne Oyası Yapımı

FARKLI ÇITI PITI İĞNE OYASI YAPIMI

Sağlıklı ve mutlu günleriniz olsun hanımlar. Rabbim mutluluğunuzu ve sağlığınızı her zaman daim eylesin. Çok farklı ve değişik iğne oyası modelleri yapılıyor, yeni sezon iğne oyası modelleri arasında yer alacak, çok hoş görünen Farklı Çıtı Pıtı İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, modelimiz gerçekten çıtı pıtı çok güzel olmuş, kolay model arayanlar için güzel bir alternatif olabilir.

Küçük İğne Oyası Modeli

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller Yeni Sezon İğne Oyası Modelleri içerisinde yerini almış, Farklı Çıtı Pıtı İğne Oyası Yapımında, dilediğiniz renkleri yapacağınız yazmanın içindeki renklere göre kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır, modelimiz küçük bir model olduğu için, kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kolay İğne Oyası Yapımı

Daha önceden sizlerle paylaştığım Yeni Sezon İğne Oyası Modelleri arasında yer alan, Düz Yazmaya Kolay İğne Oyası Yapımına da bir göz atın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Farklı Çıtı Pıtı İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Farklı Çıtı Pıtı İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com