Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Bebek Yelek Modelleri » Örgü Modelleri / FENOMEN ERKEK CEPKEN YAPIMI
0 Yorum 10,377 Görüntülenme 16 Aralık 2017

Fenomen Erkek Cepken Yapımı

FENOMEN ERKEK CEPKEN YAPIMI

İyi günler bayanlar, biz elimize tığları, şişleri, iğneleri aldığımız zaman yapamayacağımız hiçbir şey yok, şimdi sizlerle çok harika Fenomen Erkek Cepken Yapımını paylaşıyorum, çok şık olmuş, tıpkı takım elbise içine giyilen cepkenlere benzemiş.

Bebek Cepken Yapımı

Fenomen Erkek Cepken Modelinde, iki çeşit ip kullanmış, ön kısmına ebruli biraz daha kalın, arka kısmına ise renk tonuna uygun düz bir ip kullanılmış, ebruli ip daha kalın olduğu için 4 numara şişlerle işlenmiş, arka kısımdaki ip ince olduğu için 3,5 numaralı şişlerle işlenmiş. Yarım şal yaka ve iki tane de düğme yapılmış, çok hoş olmuş, erkek çocukları bu cepkeni üzerlerinden çıkarmak istemeyecekler. Ben bayıldım, umarım sizler de beğenirsiniz, bu harika cepken modelimizi beğendiyseniz videomuza bakarak yapabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi günlerde kullanmaları dileğiyle.

Çok güzel ve gösterişli, İğne Oyası Çilek Modeli Yapımına bir bakın derim.

Kış günlerinde bayanların ihtiyacı olacak, Kolay Saç Örgü Sökmeli Bere Yapımına bir göz atın derim.

Örgü Tasarıma Fenomen Erkek Cepken Modeli Anlatımlı Yapımı Videosu için teşekkür ederiz.

Örgü Çocuk Cepken Yapılışı

Fenomen Erkek Cepken Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com